Razem 251 530 ogłoszeń !
OFERUJę
13.04.2016 16:58

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowy/a

Wymagania:

• Mile widziana podstawowa znajomość oprogramowania INSERT Rachmistrz

• Praktyczna znajomość przepisów z zakresu podatków

• 2-letnie doświadczenie w obsłudze KPiR

• Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe

• Dobra znajomość MS Office

• Umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność analitycznego myślenia oraz sumienność

Obowiązki:

• Samodzielna obsługa KPiR w firmach produkcyjno – handlowo - usługowych

• Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

• Samodzielne księgowanie dokumentów

• Sporządzanie deklaracji podatkowych

• Bezpośrednia współpraca z Klientami

Oferujemy:

• Praca na pełen etat (umowa o pracę)

• Elastyczny czas pracy

• Możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach)

• Praca w miłym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl . W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Numer referencyjny: 15/04/2016

Data: 13.04.2016 16:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 463033
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Księgowy/a KPiR - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PERSPECTA (niezarejestrowany)
Województwo: Gdańsk (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +487463841
Web: www.perspecta.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse