Razem 251 520 og這sze !
Bezp豉tne og這szenia, komis, oferty
OFERUJ
21.07.2016 14:57

Jestemy og鏊nopolsk sieci salon闚 AGD/RTV/IT. Mamy wiadomo, 瞠 w豉ciwe standardy pracy i nowe kierunki dzia豉nia mog budowa tylko najlepsi. W zwi頊ku z dynamicznym rozwojem firmy TERG MediaExpert poszukujemy kandydat闚 na stanowisko:

M這dszy Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Centrala Firmy w Z這towie (wielkopolska)

Opis stanowiska:

Kontrola kolporta簑.

Analiza wynik闚 kontroli kolporta簑.

Weryfikacja kontroli przeprowadzanych przez plac闚ki.

Weryfikacja obszar闚 kolporta簑.

Wymagania:

Prawo jazdy kat B.

Dyspozycyjno.

Obs逝ga komputera i pakietu MS Office.

Od kandydat闚 oczekujemy:

Komunikatywnoci.

Umiej皻noci pracy w zespole.

Gotowoci do wyjazd闚 w delegacje.

Niekaralnoci.

Twoimi dodatkowymi atutami b璠:

Obs逝ga excel w stopniu redniozaawansowanym lub wy窺zym.

Oferujemy:

Umow o prac w pe軟ym wymiarze .

Stabiln prac w du瞠j firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Mo磧iwo korzystania z benefit闚 w postaci karty MultiSport.

Prosimy o sk豉danie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stron www.mediaexpert.pl. W zak豉dce informacje praca u nas (zamieszczona na dole strony internetowej) prosz o wybranie interesuj鉍ej Pa雟twa oferty i zaaplikowanie na ni za pomoc przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezb璠nych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)

Sprecyzowane informacje do og這szenia
Data: 21.07.2016 14:57
Rodzaj og這szenia: Oferuj
Numer og這szenia: 480979
Rubryka og這szenia: Ekonomia, finanse
Widea (0)

Zdj璚ia (1)

M這dszy Specjalista ds. Marketingu - Zdj璚ie nr 1
Do tego og這szenia nie zosta這 dodane jeszcze video.
Bezporednie dane kontaktowe
Og這szeniodawca: Karolina (niezarejestrowany)
Wojew鏚ztwo: Z這t闚 (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzie na to og這szenie, prosimy u篡 poni窺zego formularza .
Web: www.mediaexpert.pl
Formularz do odpowiedzi na og這szenie
Pozosta貫 mo磧iwoci i linki
Wylij og這szenie znajomemu na e-mail
W這 og這szenie do schowka, aby por闚na z innymi
Zawiadom administrator闚 o naruszeniu regulaminu, nadu篡ciu itp.
Poka wi璚ej og這sze z sekcji Ekonomia, finanse Wzory um闚 do pobrania
Pole oraz poka og這szenie
Mo磧iwoci wyr騜nienia og這szenia
Pozosta貫 og這szenia z sekcji Ekonomia, finanse
2003-2010 Hiperog這szenia (Bezp豉tne og這szenia, alfabet firm, katalog produkt闚 - wszelkie prawa zastrze穎ne)