Razem 251 511 ogłoszeń !
OFERUJę
09.08.2016 12:12

DSA Sp. z o.o.

Nasze ponad 10-letnie, poparte wieloma sukcesami doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, gwarantuje profesjonalną obsługę klientom oraz satysfakcję i możliwości rozwoju naszym pracownikom.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Miejsce pracy:Gdańsk

Opis stanowiska:

zatrudniona osoba będzie wspierać ING Bank Śląski - poprzez pozyskiwanie nowych klientów i pomoc w wyborze produktów, z oferowanych przez ING Bank Śląski

Wiemy, że nic za darmo, dlatego, oferujemy:

• Elastyczny czas pracy w nowoczesnych punktach

• Umowę o pracę na pełen etat

• Stałą pensję +premię (jasny system premiowy)

• Możliwość korzystania z karty sportowej oraz opieki medycznej

Dodatkowo :

• Dzięki naszym szkoleniom - zadbamy o Twój rozwój

• Praca z nami jest przyjemnością

• Młody zespół zapewni Ci świetną atmosferę

Szukamy Ciebie, jeśli:

• Chcesz pracować w elastycznym czasie

• Masz już pierwsze doświadczenia w obsłudze Klienta, sprzedaży lub prezentacji produktów. Jeśli nie, to zdobędziesz to doświadczenie z nami

• Lubisz rozmawiać z ludźmi

• Jesteś osobą optymistycznie nastawioną do świata i ludzi

• Lubisz się uczyć i rozwijać

• Masz wykształcenie min. średnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie (CV) na adres: ingexpress@dsa.waw.pl

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane CV

Data: 09.08.2016 12:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 484532
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Doradca ds.Produktów bankowych - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: beata Koch (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse