Razem 263 743 ogłoszeń !
OFERUJę
07.06.2017 11:27

Jeżeli szukasz:

innowacyjnej firmy w zakresie pośrednictwa finansowego,

stabilnej pracy, rozwoju,

miejsca dla siebie,

KONKRET sp. z o.o. jest spełnieniem Twoich poszukiwań. Dołącz do KONKERTnej DRUŻYNY. A dlaczego? Bo oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat.

Atrakcyjny system wynagrodzeń = podstawa + premia + bonusy (konkursy).

Pakiet szkoleń produktowych.

Pracę w młodym zgranym zespole.

Możliwość zdobycia nowego doświadczenia. Miłą i przyjazną atmosferę.

Dużą samodzielność w działaniu.

Zaspokojenie potrzeb finansowych swoich klientów to cel, do którego dąży KONKRET sp. z o.o. Dlatego wymagamy od naszych pracowników:

Łatwości w nawiązywaniu kontaktu.

Ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów.

Dyspozycyjności.

Uczciwości i rzetelności.

Poszukujemy osób na poniższe stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejsce pracy: Łomża,Białystok

Zakres obowiązków na stanowisku:

Budowanie trwałych i długofalowych relacji sprzedażowych z Klientami.

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych produktami firmowymi.

Promocja produktów poprzez marketing lokalny.

Dbanie o pozytywny wizerunek oddziału KONKRET sp. z o.o.

Sprzedaż produktów i usług firmy.

Raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Bieżąca administracja biurem.

Monitorowanie stanu kasy w oddziale

Dodatkowe oczekiwania: Doświadczenie w sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej - będzie dodatkowym atutem

Wykształcenie min. średnie.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem oraz Listu motywacyjnego na adres: praca@konkretsc.pl W temacie wiadomości proszę wpisać: Miejsce pracy np. Łomża

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926) z późniejszymi zmianami”.

Data: 07.06.2017 11:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 537479
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Doradca Finansowy Żyradów - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Konkret Sp. z o.o. (niezarejestrowany)
Województwo: Żyrardów (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse