Razem 261 866 ogłoszeń !

Doradca Klienta –placówka partnerska Raiffeisen POLBANK - Pułtusk

ZADANIA:

sprzedaż produktów bankowych – praca w oparciu o cele sprzedażowe,

bieżąca obsługa Klientów w Oddziale zgodnie ze standardami Banku,

aktywne pozyskiwanie Klientów i dbałość o utrzymywanie długofalowych relacji z nimi,

doradztwo w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych,

obsługa gotówkowa,

kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

WYMAGANIA:

wykształcenie minimum średnie,

doświadczenie w sprzedaży (w branży bankowej będzie dodatkowym atutem),

wiedza z zakresu produktów bankowych oraz rynku finansowego,

nastawienie na osiąganie założonych celów,

umiejętność budowania, poszerzania i utrzymywania relacji biznesowych,

wysoka kultura osobista, komunikatywność i umiejętność współpracy,

odpowiedzialność, samodzielność i konsekwencja w działaniu.

OFERUJEMY:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

możliwość rozwoju w międzynarodowej i nowoczesnej instytucji finansowej,

specjalistyczne szkolenia ,

praca w stałych godzinach – wolne weekendy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: praca@luxkredyt.pl W temacie maila proszę o podanie: DORADCA KLIENTA - PUŁTUSK

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data: 22.08.2017 11:04
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 551918
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Doradca Klienta –placówka partnerska  Raiffeisen POLBANK - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: LUXKREDYT SP. Z O.O. (niezarejestrowany)
Województwo: Mazowieckie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse