Razem 263 245 ogłoszeń !
OFERUJę
12.10.2017 09:25

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 20 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler Finansowy

miejsce pracy: okolice Bolesławca

nr ref.: 8545/KF

adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),

• doświadczenie pracy w działach kontrolingu lub finansowym,

• znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

• znajomość MS Excel.

Obowiązki:

• analiza i kontrola bieżącej działalności,

• wsparcie w przeprowadzaniu kontroli kosztów działalności firmy,

• sporządzanie raportów i analiz finansowych,

• współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi firmy.

Nasz Klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• częściowy zwrot kosztów dojazdu,

• bogaty pakiet benefitów,

• niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz z podaniem numeru referencyjnego w temacie wiadomości na adres e-mail: wroclaw@experumhr.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.

Data: 12.10.2017 09:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 560240
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Experum HR
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: https://experumhr.elevato.net/pl/8545kf-kontroler-finansowy,
Pozostałe ogłoszenia firmy Experum HR
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse