Razem 262 036 ogłoszeń !

Opis oferty pracy:

CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA S.A.

DOŁĄCZ DO NAS I OBEJMIJ STANOWISKO

DORADCY KLIENTA:

Poszukujemy osób:

- komunikatywnych i pozytywnie nastawionych wobec innych,

- chcących się rozwijać poprzez pracę w branży finansowej,

- nastawionych na długotrwałą relację z klientami.

Najważniejsze zadania przed Tobą to:

- aktywna sprzedaż produktów,

- aktywne pozyskiwanie klienta,

- profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych,

- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekujemy od Ciebie:

- wykształcenia min. średniego,

- doświadczenia w sprzedaży

- umiejętności sprzedażowych

- budowania relacji z klientem,

- samodzielności w realizacji powierzonych zadań,

- umiejętności rozwiązywania problemów,

- znajomości pakietu MS Office, Microsoft Excel,

- optymizmu i otwartości.

Oferujemy Ci:

- zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie,

- atrakcyjne wynagrodzenie (system premiowy),

- szkolenie przygotowujące do pracy,

- ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem na podany adres ( z dopiskiem w tytule maila nazwy miejscowości - Hajnówka). Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

Prosimy o zamieszczenie w CV formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych.

Data: 15.03.2018 12:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 581711
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: K.B. (niezarejestrowany)
Województwo: Podlaskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48608080612
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse