Razem 263 591 ogłoszeń !

ZADANIA NA STANOWISKU:

- bezpośrednia obsługa klienta

- aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych

- zapewnienie najwyższej jakości obsługi

- sprzedaż usług oferowanych przez firmę

- realizacja indywidualnych planów sprzedażowych

WYMAGAMY:

- mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej/finansowej

- prawo jazdy kat. B

- samodzielności i inicjatywy w działaniu

- praktycznej umiejętności obsługi komputera

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia

- możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy

- przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole

- zapewniamy szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy

- możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: praca@luxkredyt.pl

W temacie maila prosimy o podanie: DORADCA FINANSOWY – SZCZYTNO

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli na przetwarzanie danych osobowych:

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) informujemy, iż administratorem danych jest LUXKREDYT Sp. z o.o., ul. 11-go Listopada 27, 07-410 Ostrołęka. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu rekrutacji, a każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Data: 24.05.2018 12:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 591062
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Doradca finansowy Szczytno - umowa o pracę - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Monika Kolwicz (niezarejestrowany)
Województwo: Warmińsko-mazurskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse