Razem 259 134 ogłoszeń !
OFERUJę
12.06.2018 12:36

Jeśli poszukujesz pracy w firmie z wieloletnim doświadczeniem, stabilnej i jesteś nastawiony na systematyczny rozwój.

Właśnie znalazłeś! Aplikuj na stanowisko:

SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

✓ monitorowanie możliwości finansowania projektów dla rożnych typów beneficjentów,

✓ przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej,

✓ rozliczanie oraz monitorowanie projektów,

✓ kontakt z klientami,

✓ kontakt z instytucjami zarządzającymi programami operacyjnymi,

✓ rozwój wiedzy w zakresie źródeł finansowania projektów,

✓ wykonanie dodatkowych obowiązków zleconych przez przełożonego.

Od kandydatów oczekujemy:

✓ wykształcenia wyższego

✓ 2 lata doświadczenia w pracy przy przygotowywaniu, realizacji i rozliczaniu projektów dofinansowanych między innymi z EFS,

✓ znajomości programu Word, Excel,

✓ prawo jazdy kat. B,

✓ skrupulatności,

✓ zdolności analitycznych.

Nasz klient oferuje:

✓ umowę o prace i dobre wynagrodzenie,

✓ pracę w godzinach od pn. do pt.( 8:00 – 16.00),

✓ premię,

✓ możliwość korzystania ze szkoleń i kursów również w ramach KFS, BUR,

✓ duże możliwości rozwoju zawodowego.

Aplikuj: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2677882&cfg=0c0d26e4d33a41c7b410d1d2be9a9402&fromSkk=1528797206673&ejoId=46712&ejorId=82822&comId=18803503

Data: 12.06.2018 12:36
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 593421
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

SPECJALISTA DS. FUNDUSZY UNIJNYCH - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paulina Włoś (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ekonomia, finanse Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse