Razem 300 582 ogłoszeń !
OFERUJę
02.08.2019 10:08

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM. *

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Nr Ref.: KSIĘGOWY/A_2019

Miejsce pracy: Kleszczów

Rodzaj pracy: praca stała

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za trzyosobowy dział finansowo-administracyjny i pełną księgowość spółki.

Zadania na w/w stanowisku.

- Prowadzenie pełnej księgowości.

- Przygotowywanie deklaracji do Urzędu Skarbowego i sprawozdań finansowych.

- Przygotowywanie sprawozdań do GUS, NBP i Izby Celnej.

- Comiesięczne raportowanie działalności spółki.

- Zarządzanie środkami trwałymi.

- Przygotowywanie płatności.

Wymagania:

- Doświadczenie w firmie produkcyjnej.

- Bardzo dobra znajomość programu MS Excel.

- Umiejętność analitycznego myślenia.

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

- Znajomość oprogramowania SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

- Atrakcyjne warunki pracy i płacy.

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

- Niezbędne narzędzia do pracy.

- Pracę w kulturze organizacyjnej opartej o wzajemny szacunek i uczciwość.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres: recepcja@select-hr.pl

Data: 02.08.2019 10:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 642711
Rubryka ogłoszenia: Ekonomia, finanse

Zdjęcia (1)

Główny księgowy/księgowa - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Agencja Pracy Select
Województwo: Łódzkie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Agencja Pracy Select
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ekonomia, finanse