Razem 251 718 ogłoszeń !
OFERUJę
30.10.2015 14:12

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta-producenta uziemień i ochrony odgromowej-poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Elektryk w dziale handlowo-technicznym

Miejsce pracy:Niepruszewo

Nr ref.: ele/nie/2015

Zadania:

- kontakty handlowe z dostawcami i odbiorcami

- odpowiedzialność za zawartość merytoryczną i techniczną produktów w katalogach i materiałach reklamowych

- organizowanie i przeprowadzenie prezentacji w zakresie systemów uziemiających

- nadzór nad materiałami technicznymi oraz sprzętem

- udział w procesie doskonalenia produktów

- udzielanie telefonicznej informacji w zakresie oferowanych produktów oraz doradztwa technicznego

Wymagania:

- wykształcenie wyższe o specjalności energetyka

- biegła znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie

- znajomość zagadnień z zakresu instalacji systemów uziemiających dla obiektów elektroenergetycznych, budowlanych i instalacji odgromowych-nie wymagamy uprawnień projektanta

- umiejętność prowadzenia prezentacji, szkoleń

- znajomość programu PowerPoint

- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość awansu zawodowego

- pracę od pn-pt na pełen etat

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu

(w tytule maila prosimy wpisać nazwę numer referencyjny: ele/nie/2015 ) lub zapraszamy do naszego biura przy ul. Dąbrowskiego 17 p. I pok. 113/114.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data: 30.10.2015 14:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 435481
Rubryka ogłoszenia: Energetyka, technika

Zdjęcia (1)

Elektryk w dziale handlowo-technicznym - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Antidotum Agencja Zatrudnienia
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Antidotum Agencja Zatrudnienia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Energetyka, technika