Razem 251 758 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej agencji pracy tymczasowej do różnych lokalizacji na terenie Niemiec: Elektryków budowlanych, elektromonterów. Konieczne jest wykształcenie w zawodzie elektryk (elektromonter) lub aktualne uprawnienie SEP oraz znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: Niemcy, różne lokalizacje

• Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie

• Długotrwala umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej

• Praca jest stacjonarna, po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę

• Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

• Główne zadania:

• Montaż instalacji elektrycznych

• Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)

• Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:

• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe

• Wykształcenie w zawodzie elektryk (elektromonter) lub aktualne uprawnienie SEP

• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (od A2 lub B1)

• Obowiązkowo prawo jazdy kategorii B i własne auto

Nasza oferta:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Wynagrodzenie brutto: 11,00 euro

• Dieta netto 2 euro na godzinę (wszystkie przepracowane godziny będą wypłacone)

• Wynagrodzenie miesięczne netto min. 1700 euro + nadgodziny

• Dla pracowników z dłuższym stażem pracy podwyżka wynagrodzenia

• Zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę

• Po każdym przepracowanym miesiącu bon na paliwo 44 euro

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 07.07.2016 14:35
Cena: 10 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 478246
Rubryka ogłoszenia: Energetyka, technika

Elektryk budowlany, elektromonter różne lokalizacje, Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Energetyka, technika