Razem 262 552 ogłoszeń !
OFERUJę
18.08.2017 14:24

Jesteśmy globalną firmą, aktywną w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. W fabrykach, centrach rozwoju oraz biurach handlowych mieszczących się w ponad 50 krajach na całym świecie zatrudniamy ponad 25 tys. pracowników, łączących ogromną wiedzę naukową z doświadczeniem biznesowym.

Ciągle poszukujemy sposobów pozwalających nam realizować misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla nas i przyszłych pokoleń. Wierzymy, że to co robimy ma sens!

Technik Utrzymania Ruchu

Zadania:

• Zapewnienie sprawności technicznej maszyn w zakładzie produkcyjnym

• Usuwanie awarii maszyn oraz prowadzenie bieżących napraw w zakresie elektryki / automatyki / mechaniki / pneumatyki i hydrauliki

• Realizacja planowanych przeglądów , dozór nad podwykonawcami

• Diagnozowanie przyczyn awarii i przestojów maszyn, usuwanie przyczyn awarii i podnoszenie poziomu niezawodności maszyn w zakładzie

• Przygotowywanie i wdrażanie działań usprawniających (KAIZEN)

• Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami maszyn

• Współpraca z serwisami zewnętrznymi

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne (min. średnie), preferowane o profilu: elektryk, automatyk, mechatronik, elektromechanik

• Min. 1 rok doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu lub w firmach o charakterze serwisowym

• Znajomość języka angielskiego umozliwiająca swobodną komunikację

• Doświadczenie w zakresie konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnej

• Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV

• Znajomość standardów GMP

• Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

• Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

• Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• Stabilną pracę w rozwijającej się organizacji w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego

• Pakiet szkoleń i świadczeń pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie na życie, karta Sodexo, karta MultiSport)

Data: 18.08.2017 14:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 551334
Rubryka ogłoszenia: Energetyka, technika

Zdjęcia (1)

Technik Utrzymania Ruchu - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Oskar Dajerling (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Energetyka, technika Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Energetyka, technika