Razem 263 272 ogłoszeń !

Stanowisko: Elektryk

Miejsce pracy: Gliwice

Liczba wakatów: 1

Nr. Referencyjny: 01_40_EF_2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk.

Praca polega na serwisie transformatorów energetycznych na terenie Polski.

Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach. Warunki współpracy zostaną omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej w siedzibie firmy.

Klient oferuje:

- samochód służbowy,

- umowę o pracę na pełny etat,

- długotrwałą współpracę,

- stawkę 16zł brutto/godzinę + diety,

- pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki/Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe - wymóg konieczny,

- doświadczenie min 3 lata na podobnym stanowisku - wymóg konieczny,

- prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny,

- znajomość angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana,

- ważne uprawnienia SEP - wymóg konieczny.

Zainteresowane osoby prosimy o niezwłoczny kontakt: tel. 519684977 / 519685033 / (32) 739 06 61 lub o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres E-mail b.nowosad@corona-silesia.pl

Data: 11.10.2017 11:21
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 560124
Rubryka ogłoszenia: Energetyka, technika

Elektryk,praca wyjazdowa(Gliwice),16zł brutto/h+diety - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Corona Silesia (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48519684977
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Energetyka, technika Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Energetyka, technika