Razem 262 008 ogłoszeń !
OFERUJę
19.01.2018 14:08

Witam Państwa,

poszukuję na zlecenie niemieckiej agencji pracy do południowo-zachodnich Niemiec: Elektryków budowlanych. Konieczne jest wykształcenie elektryk (elektromonter), potwierdzone świadectwem szkolnym lub dyplomem czeladniczym/mistrzowskim.

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne miasta w południowo-zachodnich Niemczech (w krajach związkowych: Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Hesja)

Praca aktualna jest natychmiast lub w późniejszym terminie

Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy z Halle

Praca jest na tzw. montażu, czyli w różnych miastach na terenie Niemiec. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

Główne zadania:

Montaż instalacji elektrycznych

Układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)

Diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:

Konieczne udokumentowane wykształcenie w zawodzie elektryk (elektromonter)

Doświadczenie zawodowe (minimum 2 lata) mile widziane

Znajomość języka niemieckiego jest zalecana, ale niekonieczna

Konieczne prawo jazdy kategorii B, własne auto jest zalecane

Nasza oferta:

Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

Wynagrodzenie brutto: 10,95 euro (brak znajomości niemieckiego)

Wynagrodzenie brutto: 11,50 euro (komunikatywny niemiecki, czyli ok. A1 do A2)

Wynagrodzenie brutto: 12,50 euro (dobry niemiecki, czyli ok. od B1 i lepiej)

Dieta netto 2 euro za każdą przepracowaną godzinę (od 320 do 400 euro netto miesięcznie)

Wynagrodzenie miesięczne netto od 1700 do 2000 euro + nadgodziny

+ 45 euro miesięcznie, bon na paliwo

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę

Bardzo proszę o propozycję kandydatów, najlepiej o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią uprawnień elektrycznych i z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydata oraz stopnia znajomosci j. niemieckiego, posiadania samochodu.

W razie pytań jestem do dyspozycji.

Personel Konsulting

Agencja Pracy 14 948

22-400 Zamosc

ul.J.Kilińskiego 68 a

tel. 516 620 061

tel. 509 555 603

www.goldennet.pl/firma.20010

Data: 19.01.2018 14:08
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 574097
Rubryka ogłoszenia: Energetyka, technika
Widea (0)

Zdjęcia (8)

Elektrycy - Zdjęcie nr 1Elektrycy - Zdjęcie nr 2Elektrycy - Zdjęcie nr 3Elektrycy - Zdjęcie nr 4Elektrycy - Zdjęcie nr 5Elektrycy - Zdjęcie nr 6Elektrycy - Zdjęcie nr 7Elektrycy - Zdjęcie nr 8
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Personel Konsulting (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48516620061
Web: goldennet.pl/firma.20010
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Energetyka, technika Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Energetyka, technika