Razem 261 660 ogłoszeń !
OFERUJę
03.07.2018 11:26

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy technicznej zajmującej się serwisem oraz instalacją maszyn przemysłowych - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektrotechnik (Absolwent)

Miejsce pracy: Bytom

Nr ref. ET/4904

Najważniejsze obowiązki:

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego - wystarczy wiedza i gotowość do szkoleń.

Obowiązki:

- praca mobilna na terenie Polski,

- instalacje, serwis i konserwacje maszyn.

Wymagania:

- wykształcenie techniczne,

- umiejętność odczytywania schematów elektrycznych,

- znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki,

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,

- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- ciekawą, dynamiczną pracę w stabilnej firmie,

- szkolenia produktowe (również zagraniczne),

- samochód służbowy oraz narzędzia pracy,

- pracę w przyjaznej atmosferze.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data: 03.07.2018 11:26
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 596038
Rubryka ogłoszenia: Energetyka, technika

Zdjęcia (1)

Elektrotechnik (Absolwent) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Talent Partners
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48323071700
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Talent Partners
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Energetyka, technika