Razem 259 246 ogłoszeń !
OFERUJę
13.07.2018 13:02

Ersonel Konsulting, Agencja zatrudnienia 14 948

22-400 Zamość

ul.J. Kilińskiego 68 a

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Monter i serwisant Wind - Szwajcaria

Miejsce pracy: Szwajcaria, różne miasta

Opis stanowiska:

Montaż oraz serwis wind w budynkach o różnym przeznaczeniu

Montaż i serwis wind zarówno osobowych jak też towarowych

Wymagania stawiane kandydatom:

• Udokumentowane doświadczenie w zawodzie montera urządzeń dźwigowych

• Zdolność do pracy w grupie

• Znajomość języka niemieckiego

• Pozytywne referencje od ostatniego pracodawcy

• Prawo jazdy kat B i własny samochód mile widziane

Oferujemy:

• umowę bezpośrednio z klientem na warunkach zgodnych z prawem szwajcarskim

• zarobki brutto w wysokości: od 6000 Frch

• zapewnione zakwaterowanie, koszt mieszkania: od 600 Frch/miesięcznie

*ubezpieczenie pracownika

*długotrwała umowa

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim lub angielskim na adres meilowy synapsa.synapsa@onet.pl

Data: 13.07.2018 13:02
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 597386
Rubryka ogłoszenia: Energetyka, technika
Widea (0)

Zdjęcia (8)

Monter wind - Zdjęcie nr 1Monter wind - Zdjęcie nr 2Monter wind - Zdjęcie nr 3Monter wind - Zdjęcie nr 4Monter wind - Zdjęcie nr 5Monter wind - Zdjęcie nr 6Monter wind - Zdjęcie nr 7Monter wind - Zdjęcie nr 8
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Personel Konsulting (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48516620061
Web: goldennet.pl/firma.20010
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Energetyka, technika Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Energetyka, technika