Razem 251 783 ogłoszeń !
OFERUJę
09.05.2016 12:07

Wysoko renomowany Klub "Caramelo " w Sosnowcu poszukuje od zaraz do dłuższej współpracy kandydatki na stanowisko:

Barmanka

Obowiązki: Dbanie o czystość i estetykę miejsca pracy, przygotowywanie drinków alkoholowych oraz bezakloholowych, przyjmowanie zamówień od hostess, obsługa kasy.

Oferuję: Atrakcyjne wynagrodzenie od 80zł-150zł za każdą zmianę + prowizje od wyników sprzedażowych, umowa o pracę ( w okresie próbnym - zlecenie ), miłą atmosferę w młodym zespole, profesjonalne szkolenia barmańskie (możliwość przyuczenia do zawodu).

Poszukujemy również hostess.

Wymagania: Miła aparycja, komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie oraz chęć do pracy, język obcy będzie dodatkowym atutem

Data: 09.05.2016 12:07
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 415695
Rubryka ogłoszenia: Hostessy, tancerki

Zdjęcia (1)

Barmanka od zaraz-Sosnowiec - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Iza Rak
Województwo: Sosnowiec (Śląskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48690582030
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Iza Rak
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hostessy, tancerki