Razem 263 249 ogłoszeń !
OFERUJę
18.09.2012 15:52

Lokalna restauracja w bliskich okolicach Londynu, mieszcząca się w uroczym, ceglanym budynku, znana z oferowania swoim gościom ciekawego połączenia atmosfery tradycyjnego, angielskiego pubu z serwowaniem wysokiej jakości dań, poszukuje osoby na stanowisko:

Head Chef

Miejsce pracy : okolice Londynu (bezpośredni dojazd linią metra metropolitan z Londynu, w pobliżu miejsca pracy znajduje się również stacja kolejowa)

Obowiązki:

- organizacja i nadzór nad pracą kuchni, kontrola jakości

- podejmowanie inicjatywy we wprowadzaniu nowych dań

- przygotowywanie i nadzorowanie jakości wydawanych potraw

- kierowanie pracą kuchni oraz podległego zespołu

- dbanie o rozwój podległych pracowników oraz ich motywowanie do osiągania jak najwyższego poziomu świadczonych usług

Wymagania :

- doświadczenie w pracy na podobnym lub analogicznym stanowisku (w tym doświadczenie w pracy w Anglii)

- konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym (dodatkowym atutem będzie znajomość słownictwa branżowego)

- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

- wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie (22 000 GBP brutto rocznie) + napiwki

- umowę o pracę

- zakwaterowanie + wyżywienie

- ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i angielskim oraz referencji na adres: biuro@polishpersonnel.com z dopiskiem „Head Chef ” w tytule wiadomości.

Prosimy załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data: 18.09.2012 15:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 259336
Rubryka ogłoszenia: Hotelarstwo, gastronomia
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Polish Personnel
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polishpersonnel.com
Telefon: +48618330952
Pozostałe ogłoszenia firmy Polish Personnel
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hotelarstwo, gastronomia