Razem 251 699 ogłoszeń !
OFERUJę
02.01.2015 16:00

Agencja Pracy PRO-KARIERA wpisana do rejestru agencji pod nr 8758 stale poszukuje pracowników na stanowiska:

kucharz,

kelner(ka),

pokojowa,

Praca w renomowanych hotelach na terenie Niemiec, Szwajcarii, Austrii, Luksemburga (zależne od oferty)

Wymagania:

wykształcenie kierunkowe (w przypadku stanowiska kucharz) plus ewentualne kursy,

doświadczenie w zawodzie,

bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,

mile widziana znajomość drugiego języka obcego np. angielski, francuski, w zależności od konkretnej oferty,

mile widziane referencje,

Obowiązki:

związane ze stanowiskiem,

kucharz - przygotowywanie posiłków,

kelner - obsługa gości na sali,

pokojowa - prace porządkowe w pokojach hotelowych,

Oferujemy:

bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie, (w zależności od oferty!)

umowa z niemieckim pracodawcą,

wynagrodzenie (przedział około 1300 - 2300 Euro/m-c) dokładnie w konkretnej ofercie,

Opis dodatkowy:

Prosimy o przesłanie CV w dwóch wersjach językowych: po polsku i po niemiecku wraz z zamieszczeniem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych na adres: info@pro-kariera.pl

Data: 02.01.2015 16:00
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 379635
Rubryka ogłoszenia: Hotelarstwo, gastronomia
Widea (0)

Zdjęcia (3)

NIEMCY - KUCHARZ, KELNER(KA), POKOJOWA - Zdjęcie nr 1NIEMCY - KUCHARZ, KELNER(KA), POKOJOWA - Zdjęcie nr 2NIEMCY - KUCHARZ, KELNER(KA), POKOJOWA - Zdjęcie nr 3
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Pro-Kariera (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48504478264
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Hotelarstwo, gastronomia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hotelarstwo, gastronomia