Razem 251 776 ogłoszeń !
OFERUJę
19.08.2016 16:24

Ekskluzywny Night Club w Mysłowicach poszukuje kandydatek na stanowisko

Tancerka Go-Go

Obowiązki:

- wykonywanie prezentacji tanecznych na scenie

Oferujemy:

- umowę o pracę (na początek jest to zlecenie)

- profesjonalne szkolenia

- konkurencyjne wynagrodzenie

- płatne "postojowe"

- elastyczny czas pracy

- miłą atmosferę w młodym zespole

- możliwość zakwaterowania

- przeszkolenie: nauka tańca, pomoc w przygotowaniu własnych prezentacji tanecznych. Nauka odpowiedniego podejścia do klienta, zachowania się na sali.

- kierowca klubowy

Wymagania:

- dyspozycyjność

- komunikatywność

- zaangażowanie oraz chęć do pracy

- język obcy będzie dodatkowym atutem

Jeśli jesteś komunikatywna i otwarta, chcesz dobrze zarabiać, bawić się w doborowej atmosferze, a zarazem pracować, ta oferta jest właśnie dla Ciebie !!

Po więcej informacji zapraszam na maila, rozwieje wszelkie wątpliwości i odpowiem na nurtujące Cię pytania.

Pisząc maila , w tytule wpisz stanowisko na które aplikujesz kandydaturę.

Data: 19.08.2016 16:24
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 397706
Rubryka ogłoszenia: Hotelarstwo, gastronomia

Zdjęcia (1)

Tancerka Night Club Mysłowice - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: newmusic
Województwo: Śląskie
E-mail: rekrutacja.night@wp.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika newmusic
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hotelarstwo, gastronomia