Razem 251 806 ogłoszeń !
OFERUJę
01.04.2015 10:17

Agencja Pracy Headhunters (nr cert. 7132) wraz ze swoim Klientem poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na nowoczesnych rzecznych statkach wycieczkowych (pływające hotele 4*) na terenie Unii Europejskiej na stanowisko:

Cukiernik/ Pastry

Zakres obowiązków

-Przygotowywanie wyrobów cukierniczych,

-Dbałość o zapewnienie odpowiedniego

zaprowiantowania,

-Przestrzeganie standardów zgodnie z regulacjami

HACCP.

Wymagania

-Wykształcenie zawodowe kierunkowe,

-Min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku cukiernika w hotelu lub statku wycieczkowym,

-Dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,

-Umiejętności organizacyjne,

-Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

-Atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,

-Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole,

-Możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja: Kraje UE

Kontakt: dorota@agencja-headhunters.eu

Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych, z tematem wiadomości Cukiernik/ Pastry

Data: 01.04.2015 10:17
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 398316
Rubryka ogłoszenia: Hotelarstwo, gastronomia

Zdjęcia (1)

Cukiernik - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dorota Garstka (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48609693869
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Hotelarstwo, gastronomia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hotelarstwo, gastronomia