Razem 251 493 ogłoszeń !
OFERUJę
03.11.2015 15:52

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, restauracji samoobsługowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: KU/EC/Ł

Zadania:

• Masowe przygotowywanie jedzenia/potraw kuchni polskiej i włoskiej w restauracji samoobsługowej na wagę (ok. 70 kg dziennie)

• Dodatkowo przygotowywanie potraw mącznych oraz ciast

• Dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami (foodcost)

• Wykonywanie dodatkowych zadań w razie potrzeby

• Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oczekiwania:

• Doświadczenie w przygotowaniu dań z kuchni polskiej (mile widziane w kuchni włoskiej)

• Wszechstronność na kuchni

• Znajomość systemów kontroli jakości i czystości (HACCP)

• Książeczka sanepidowska

• Umiejętność pracy w grupie

• Uczciwość, kreatywność, pracowitość, szybkość, gospodarność

Nasz Klient oferuje:

• Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

• Wynagrodzenie podstawowe + premie

• Szkolenia i możliwość rozwoju

• Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres konsultant@human-hunter.pl W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Data: 03.11.2015 15:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 436064
Rubryka ogłoszenia: Hotelarstwo, gastronomia

Zdjęcia (1)

Kucharz - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Human Hunter
Województwo: Łódź (Łódzkie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Human Hunter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hotelarstwo, gastronomia