Razem 251 850 ogłoszeń !
OFERUJę
25.01.2016 11:03

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 6231.

Dla ogólnopolskiej Sieci Restauracji typu Quick Service poszukujemy doświadczonych, ciekawych i zaangażowanych osób, które będą odpowiadać za zespół pracowników oraz budować prestiż lokalu

ZABEZPIECZAMY STANOWISKO:

SAMODZIELNEGO KIEROWNIKA RESTAURACJI - w lokalizacji Koszalin

Zadania: zarządzanie restauracją odpowiedzialność za wynik prowadzenie, nadzorowanie zespołu, bieżąca współpraca z centralą firmy

Pracowałeś jako asystent, zastępca kierownika restauracji, kierownik masz ugruntowane doświadczenie, które zdobyłeś w gastronomii sieciowej i chcesz się dalej rozwijać ?

WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY – WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI!

Wymagania:

o 1,5 roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub zastępcy kierownika,

o umiejętność budowania i kierowania zespołami,

o znajomość procedur HACCP,

o zdolności analityczne,

o umiejętność generowania raportów, analizowania bieżących danych,

o nadzorowanie zamówień i dostaw,

o współpraca z Centralą firmy w zakresie wdrażania zleceń promocyjnych,

o dbanie o wizerunek marki, firmy i standardy obsługi klientów,

o dbanie o codzienną ekspozycję i wystrój.

Poszukujemy osób zaangażowanych i samodzielnych, dyspozycyjnych, z bardzo dobrymi zdolnościami komunikacyjnymi, entuzjastycznie nastawionych do zadań.

Oferujemy:

o długookresowe zatrudnienie

o umowę o pracę (zatrudnienie w wymiarze etatu)

o atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

o premię wynikową

o szkolenia wprowadzające i rozwojowe

o możliwości dalszego rozwoju w strukturach organizacji

*Oferta Pracy Stałej

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowanie swojego CV za pośrednictwem serwisu. Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli do dokumentów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz.1182 ze zm.).

Data: 25.01.2016 11:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 448160
Rubryka ogłoszenia: Hotelarstwo, gastronomia
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Kierownik Restauracji - Zdjęcie nr 1Kierownik Restauracji - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rekruter (niezarejestrowany)
Województwo: Koszalin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Hotelarstwo, gastronomia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hotelarstwo, gastronomia