Razem 251 683 ogłoszeń !
OFERUJę
31.08.2016 15:57

Integra Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 18-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.

Dla naszego Partnera, renomowanej restauracji japońskiej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager Restauracji

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania będą polegały na:

— Zarządzaniu restauracją i personelem;

— Marketingu i promocji restauracji;

— Organizowaniu imprez okolicznościowych oraz cateringów;

— Współpracy z zespołem, motywowaniu i wspieraniu pracowników;

— Pozyskiwaniu i podtrzymywaniu długofalowych relacji z klientami;

— Planowaniu i realizowaniu strategii firmy;

— Dbałości o sprawy bieżące i rozwiązywaniu pojawiających się problemów;

— Pracy biurowej.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:

— Doświadczeniem w zarządzaniu zespołem (dodatkowym atutem będzie praca w branży gastronomicznej);

— Wykształceniem min. średnim (mile widziane wyższe);

— Orientacją na Klienta i jego potrzeby;

— Umiejętnościami rozwiązywania problemów;

— Myśleniem strategicznym i kreatywnością;

— Bardzo dobrą organizacją pracy własnej i zespołu oraz umiejętnością ustalania priorytetów;

— Znajomością języka angielskiego;

— Proaktywnością i zaangażowaniem w pracę;

— Komunikatywnością i zdolnościami interpersonalnymi;

— Posiadają czynne prawo jazdy kat. B.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

— Wynagrodzenie w formie podstawy + premii;

— Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

— Możliwość współtworzenia jednej z najbardziej renomowanych restauracji w Poznaniu;

— Niezbędne narzędzia pracy (smartfon, laptop).

Jeżeli stawiasz na pracę z ludźmi, stawiasz na jakościową obsługę klienta, potrafisz samodzielnie organizować pracę własną i zespołu

szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV na adres: a.budzinska@integra-consulting.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Data: 31.08.2016 15:57
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 488659
Rubryka ogłoszenia: Hotelarstwo, gastronomia

Zdjęcia (1)

Manager Restauracji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Budzińska Ola (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: 616613080616613080
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Hotelarstwo, gastronomia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hotelarstwo, gastronomia