Razem 262 807 ogłoszeń !
OFERUJę
31.03.2017 10:38

Agencja Pośrednictwa Pracy Hayat sp. z o.o. (nr. KRAZ 14840) poszukuje dla swojego klienta w Polsce pracowników na stanowisko: Osoba do pomocy w prowadzeniu pensjonatu.

Miejsce pracy: Ługwałd, 12 km od Olsztyna w pensjonacie.

Pansjonat posiada 5 apartamentów, pub z profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem i bilardem, sale orientalną, basen wewnętrzny, saunę, 1,5 ha zagospodarowanej powierzchni zewnętrznej, zarybiony staw z małą plażą i pomostem, mini golf, ping pong, rzutki, kort tenisowy, altany, grille, miejsce na ognisko, wędzarnię, piwnice z winami i nalewkami.

Główne obowiązki:

• Utrzymanie czystości i porządku w pokojach.

• Przygotowywanie posiłków.

• Prace w ogrodzie.

• Kontakt z klientami, udzielenie informacji.

Wymagania:

• Dobra znajomość języka polskiego.

• Kominikatywność, odpowiedzialność.

• Umiejętności : sprzątanie, gotowanie, praca w ogrodzie.

• Miła aparycja.

• Osoba bez nałogów.

Oferujemy:

• Okres próbny 5 miesięcy.

• Wynagrodzenie zgodne z umiejętnościami (liczba godzin 160/m + praca w weekendy).

• Zakwaterowanie i wyżywienie za darmo.

• Umowę o pracę.

• Praca w miłej atmosferze, ładnej miejscowości.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV ze zdjęciem na adres e-mail: biuro@hayat.com.pl

W CV proszę o dodanie klauzji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)".

Informujemy że skontaktujemy się wylącznie z wybranymi osobami.

Data: 31.03.2017 10:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 523417
Rubryka ogłoszenia: Hotelarstwo, gastronomia
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Irena
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Irena
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hotelarstwo, gastronomia