Razem 258 945 ogłoszeń !

Kelnerka do restauracji ze znajomością niemieckiego, Dombühl Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej restauracji z miasta Dombühl:Kelnerki.Kandydatki muszą posiadać dobrą znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: Miasto Dombühl, Niemcy

• Praca aktualna jest od wrześnie 2018 lub w późniejszym terminie

• Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji

• Praca na pełny etat, 5 dni w tygodniu, ok. 165 godzin miesięcznie

• Godziny pracy: od środy do soboty od 16 do23, w niedzielę od 11 do 14 i od 16 do 22. Poniedziałki i wtorki są wolne.

• Główne zadania:

o Przygotowanie Sali dla gości

o Przyjmowanie zamówień klientów

o Obsługa klientów w restauracji

o Dbanie o porządek w restauracji

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe w zawodzie kelnerki

• Wymagana dobra a nawet bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

• Umiejetność obsługi kasy fiskalnej mile widziane

• Akceptacja pracy w weekendy i wieczorami

• Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników

• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie

• Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

• Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Wynagrodzenie miesięczne netto 1200 euro

• + Napiwki miesięczne od 600 euro

• Darmowe wyżywienie

• Bezpłatne zakwaterowanie w 1-osobowym pokoju zapewnione

Tylko kandydatki spełniające wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 04.08.2018 11:00
Cena: 5 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 600059
Rubryka ogłoszenia: Hotelarstwo, gastronomia

Zdjęcia (1)

Kelnerka z dobrym niemieckim, Dombühl Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hotelarstwo, gastronomia