Razem 254 080 ogłoszeń !

Euro Recruitment Consulting od 14 lat pośredniczy w zatrudnianiu osób za granicą. Oferujemy najwyższy poziom usług zatrudnienia w malowniczych okolicach Francji. Zapewniamy mieszkanie wraz z wyżywieniem oraz atrakcyjne zarobki na podstawie umowy o pracę. Pomagamy w organizacji przejazdów oraz zapewniamy stały kontakt i pomoc po podjęciu pracy.

Rekrutujemy już na sezon letni! Praca na południu Francji w okolicach St Tropez oraz Lazurowego wybrzeża od marca/kwietnia do września z możliwością pracy przez cały rok! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Pokojowej/Pokojowego do hotelu 5*, usytuowanego nad Atlantykiem.

Obowiązki:

• Przygotowywanie i utrzymywanie w czystości pokoi hotelowych

• Utrzymywanie w czystości sprzętów i pomieszczeń używanych do pracy

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie

• Wysoki poziom kultury osobistej

• Zaangażowanie i chęć do pracy

• Wymagana znajomość języka angielskiego natomiast języka francuskiego mile widziana

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Bezpłatne zakwaterowanie

• Pomoc w organizacji przejazdu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@erc.ec lub kontakt pod nr tel. 587819111.W tytule wiadomości należy podać numer referencyjny: pok/fr/19

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Data: 13.03.2019 22:12
Cena: 1 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 624238
Rubryka ogłoszenia: Hotelarstwo, gastronomia
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ERC (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48587819111
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Hotelarstwo, gastronomia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Hotelarstwo, gastronomia