Razem 263 646 ogłoszeń !
OFERUJę
18.11.2010 15:19

Agencja Rekrutacyjna ERTA poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Kierownik Zespołu Programistów

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

• Efektywne i odpowiedzialne zarządzanie zespołem

• Wdrożenie i realizowanie jasnej strategii rozwoju zespołu

• Efektywne i odpowiedzialne realizowanie projektów

• Efektywny i odpowiedzialny rozwój tworzonych produktów w tym ich narzędzi

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe kierunkowe ( informatyka, telekomunikacja, elektronika

lub pokrewne)

• Min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu, w tym udział w znaczących projektach

• 2-3 letnie doświadczenie komercyjne w obszarze programowania w języku C++

• Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów embedded Linux

• Doświadczenie w pracy w prowadzeniu pełnego cyklu projektów programistycznych

i wdrożeń

• Doświadczenie w ustalaniu wymagań i specyfikacji funkcjonalnej oraz ich dokumentowaniu

• 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów w czasie całego cyklu projektowego

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Bardzo dobra znajomość systemów Linux

• Dobra znajomość języków programowania (głównie C / C++ / Pyton), kompilatorów

i debuggerów dla systemu Linux (min. 3 letnie doświadczenie praktyczne)

• Prawo jazdy kategorii B

• Predyspozycje do kierowania zespołem (kompetencje przywódcze)

• Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

• Umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

• Możliwość aktywnego rozwoju osobistego i zawodowego

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem „Kierownik zespołu programistów”.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).

Data: 18.11.2010 15:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 142463
Rubryka ogłoszenia: Komputery, informatyka
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Erta (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Komputery, informatyka Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Komputery, informatyka