Razem 251 708 ogłoszeń !
OFERUJę
28.08.2015 11:18

Human & Hunter Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych Klientów zajmującego się tworzeniem aplikacji mobilnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior iOS Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: SID/EC/Ł

Oczekiwania:

• znajomości protokołu REST oraz bibliotek networkingowych (AFNetworking, RestKit),

• umiejętności tworzenia własnych kontrolek i animacji (znajomość CoreGraphics oraz CoreAnimation),

• znajomości zasad certyfikacji i dystrybucji aplikacji iOS do AppStore,

• praktycznej znajomości programowania obiektowego i korzystania z wzorców projektowych (MVC, delegacja, singleton,fasada, builder),

• umiejętności korzystania ze statycznej analizy kodu źródłowego i jego optymalizacji,

• praktycznej znajomości debugowania aplikacji z wykorzystaniem narzędzi Instruments,

• praktycznej znajomości testów jednostkowych oraz metodologii TDD,

• praktycznej znajomości testów akceptacyjnych oraz metodologii BDD,

• umiejętności korzystania z refleksji i wstrzykiwania zależności.

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• znajomość bibliotek przetwarzania dźwięku (CoreAudio, OpenAL),

• znajomość bibliotek przetwarzania obrazu (CoreGraphics, AVFoundation, OpenGL ES),

• znajomość bibliotek do testów jednostkowych (XCTest, SenTestingKit, OCMock, OCMockito, OCHamster, Kiwi, Specta,

• Expecta),

• znajomość bibliotek do testów akceptacyjnych (Calabash, FBSnapshotTestCase, UIAutomation, KIF).

Zadania:

• udział w projekcie w ramach tworzenia i rozwoju aplikacji mobilnych

• rozwój aplikacji w oparciu o technologię iOS

• współpraca z zespołem developerów

• tworzenie dokumentacji technicznej

Nasz Klient oferuje:

• umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji,

• zarobki w granicach 6000 – 9000 netto

• dostęp do najnowszego oprogramowania i sprzętu,

• możliwość realizowania ciekawych projektów,

• elastyczne godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb,

• wyjątkowo przyjazną atmosferę w pracy,

• atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, spotkania integracyjne,

• napoje i przekąski w miejscu pracy).

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres konsultant@human-hunter.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Data: 28.08.2015 11:18
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 425051
Rubryka ogłoszenia: Komputery, informatyka

Zdjęcia (1)

Senior iOS Developer - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Human Hunter
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Human Hunter
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Komputery, informatyka