Razem 251 493 ogłoszeń !
OFERUJę
16.02.2016 13:52

Obecnie poszukujemy

Grafik

Miejsce pracy: województwo łódzkie

Nr ref.: G/RWD/2016

REDWOOD Holding S.A. poszukuje kreatywnych osób, które – dzięki operatywności oraz chęci podnoszenia kwalifikacji – z entuzjazmem wykorzystają swój zapał do pracy.

Jeśli posiadasz wykształcenie wyższe lub status studenta ostatnich lat studiów informatycznych, sprawnie obsługujesz programy graficzne, masz zmysł artystyczny i zacięcie twórcze, APLIKUJ!

Oferujemy atmosferę oraz przestrzeń sprzyjającej dalszemu rozwojowi, jak również gwarantujemy wsparcie na każdym etapie naszej współpracy.

Obowiązki:

• Projektowanie display`owych kreacji reklamowych,

• Tworzenie oraz realizacja koncepcji kreatywnych,

• Projektowanie i tworzenie stron internetowych,

• Projektowanie makiet funkcjonalnych stron internetowych,

• Wsparcie w bieżących projektach graficznych,

• Współpraca z działami zaangażowanymi w tworzenie materiałów do publikacji.

Oczekiwania:

• Doświadczenie w projektowaniu internetowych kreacji reklamowych,

• Biegła znajomość programów pakietu Adobe oraz Corel,

• Znajomość zasad kompozycji, teorii koloru, typografii,

• Znajomość trendów w projektowaniu dla nowych mediów,

• Znajomość technik "call to action",

• Kreatywność, samodzielność, dokładność.

Oferujemy:

• Praca w młodym, zgranym zespole, w dynamicznym środowisku biznesowym,

• Narzędzia potrzebne do pracy,

• Możliwość realizacji ciekawych zadań i własnych ambicji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez REDWOOD HOLDING S.A., z siedzibą w Łodzi, ul. Papiernicza 7, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak również przez spółki wchodzące w skład REDWOOD HOLDING, zawartych w przesyłanej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż:

• REDWOOD HOLDING S.A. będzie administratorem dotyczących mnie danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),

• aktualny wykaz spółek wchodzących w skład REDWOOD HOLDING jest publikowany na stronie internetowej www.redwood-holding.com”

Data: 16.02.2016 13:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 452225
Rubryka ogłoszenia: Komputery, informatyka

Zdjęcia (1)

Grafik - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paulina Wieczorkiewicz
Województwo: Łódzkie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Paulina Wieczorkiewicz
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Komputery, informatyka