Razem 251 485 ogłoszeń !
OFERUJę
07.10.2016 15:39

Integra Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 18-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.

Dla naszego Partnera - międzynarodowej spółki produkcyjnej z branży spożywczej, wchodzącej w skład grupy kapitałowej liczącej kilka zakładów na terenie Europy - poszukujemy osoby na stanowisko:

INFORMATYK

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski (okolice)

Twoje zadania będą polegały na:

— Diagnozowaniu i analizowaniu problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych;

— Stanowieniu pierwszej linii wsparcia IT dla użytkowników i ewentualnym przekazywaniu problemów do rozwiązania dla drugiej linii wsparcia w zagranicznej centrali;

— Obsłudze serwera polskiej spółki;

— Utrzymywaniu sieci LAN/WiFi, konfiguracji urządzeń sieciowych;

— Utrzymywaniu systemów IT na hali produkcyjnej;

— Nadzorze nad CCTV, KD, RCP;

— Nadzorze i zarządzaniu licencjami oprogramowania w firmie;

— Nadzorze i prowadzeniu ewidencji sprzętu IT;

— Współtworzeniu narzędzi wspomagających pracę poszczególnych działów w firmie (produkcji, administracji);

— Współpracy z innymi użytkownikami, z zagranicznym działem IT oraz firmami zewnętrznymi.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:

— Doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku (dodatkowy atut);

— Wykształceniem kierunkowym lub pokrewnym;

— Praktyczną wiedzą z zakresu systemów i sieci informatycznych;

— Znajomością budowy sprzętu komputerowego i podstawowych elementów konfiguracji;

— Znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną i werbalną;

— Umiejętnościami interpersonalnymi i komunikacyjnymi;

— Dobrą organizacją pracy własnej;

— Zorientowaniem na klienta wewnętrznego;

— Dyspozycyjnością.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:

— Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym;

— Możliwość rozwoju zawodowego;

— Umowę o pracę;

— Dodatkowe benefity (kurs języka angielskiego, świadczenia urlopowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, premie świąteczne).

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV z nr ref. IT/GrodziskWlkp./10.16 poprzez e-mail: p.poplawska@integra-consulting.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Data: 07.10.2016 15:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 495689
Rubryka ogłoszenia: Komputery, informatyka

Zdjęcia (1)

INFORMATYK - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paulina Popławska (niezarejestrowany)
Województwo: Grodzisk Wielkopolski (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Komputery, informatyka Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Komputery, informatyka