Razem 264 142 ogłoszeń !
OFERUJę
16.11.2017 14:53

Tytuł stanowiska: Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Branża: HR / Rekrutacyjna

Zadania:

- rozwijanie trwałych, lojalnych relacji z klientami

- tworzenie ofert i umów handlowych

- prowadzenie spotkań biznesowych

- udział w tworzeniu polityki handlowej firmy oraz poprawie jakości usług

Wymagania:

- doświadczenie jako przedstawiciel handlowy lub stanowisko pokrewne

- znajomość branży IT lub/i HR mile widziana

- język angielski (dobry)

- prawo jazdy kat. B

- motywacja i chęci do pracy w roli Przedstawiciela Handlowego

Oferta:

- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

- pakiet szkoleń

- narzedzia pracy: laptop, telefon

Warunki zatrudnienia:

- UoP lub B2B

- elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres dominika.jastrzebska@sel-work.pl

Data: 16.11.2017 14:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 565750
Rubryka ogłoszenia: Komputery, informatyka
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dominika Jastrzębska (niezarejestrowany)
Województwo: Śląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Komputery, informatyka Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Komputery, informatyka