Razem 254 798 ogłoszeń !
OFERUJę
18.03.2019 07:42

Poszukujemy wykwalifikowanych osób do pracy, jako inżynierowie oprogramowania w dziale IT ds. Zapobiegania Zagrożeniom Finansowym. Dział, skupia wszystkie obszary zarządzania ryzykiem przestępstw finansowych i wdraża standardy do ich zwalczania.

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Programista JAVA/JAVA Developer (FCTM) - praca stacjonarna w Krakowie.

Podstawowe obowiązki:

- rozwijanie i wspieranie aplikacji i systemów, narzędzi śledczych dla pracowników na całym świecie,

- analiza sieci społecznościowych (SNA),

- wyszukiwanie negatywnych wiadomości,

- monitorowanie sieci transakcji i oprogramowania do oceny ryzyka przestępstw finansowych,

- zaangażowania się we wdrażanie i obsługę oprogramowania, które tworzymy,

- zakres odpowiedzialności obejmuje 50% kodowania, 50% rozwiązań związanych z architekturą, testami, wdrożeniami czy konfiguracją.

Wymagania:

- ponad 3-letnie doświadczenie w środowisku Java,

- wcześniejsze doświadczenia z tworzeniem usług REST API ,Spring Boot,

- doświadczenie z Microservices,

- znajomość Linux / Unix i znajomość shell script (tj. BASH),

- zwinne metodologie - Scrum, Kanban, MVP.

Nie wymagane, ale pożądane doświadczenie w programach:

- PaaS (tj. Cloud Foundry)

- OAuth2

- Scala

Oferujemy:

- stabilną pracę w profesjonalnym zespole.

- interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji,

- spójny zakres obowiązków.

- prywatną opiekę zdrowotną, świadczenia dla pracowników.

- kontakt z najlepszymi technologiami IT (Big Data, Hadoop, Spark) dostępnymi na rynku,

- pracę i naukę od zespołów pracujących z dojrzałymi procesami i narzędziami, aby zapewnić najlepsze rezultaty,

- wymianę międzykulturową.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Data: 18.03.2019 07:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 624719
Rubryka ogłoszenia: Komputery, informatyka

Zdjęcia (1)

Programista JAVA - praca w Krakowie - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OBPON
Województwo: Kraków (Małopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OBPON
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Komputery, informatyka