Razem 292 776 ogłoszeń !

Nasz Klient międzynarodowy bank, cieszący się bardzo dobrą reputacją na rynkach finansowych, poszukuje kandydatów, do swoich biur w Krakowie. Jeśli znasz języki obce i chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku finansowym, otrzymasz doskonałą możliwość budowania kariery zawodowej.

Rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko: Inżynier Procesu/ Software Enginer (Insurance IT) - praca stacjonarna w Krakowie.

Twój przyszły Pracodawca, ceni sobie umiejętność komunikacji w języku obcym, swoje CV prześlij do nas w języku angielskim.

Podstawowe obowiązki:

• opracowywanie najbardziej odpowiednich rozwiązań informatycznych zgodnych z projektem aby spełnić potrzeby biznesowe,

• odpowiedzialność za testy jednostkowe i integracyjne,

• wspieranie identyfikacji i rozwiązywania incydentów związanych z usługą IT,

• zrozumienie wymagań biznesowych i przestrzeganie zasad w celu realizacji oczekiwań biznesowych,

• umiejętność dostosowania się do innych członków zespołu, z nastawieniem na współpracę oraz zwinność środowiska IT.

Wymagania:

• doświadczenie w środowisku Java i Spring,

• wiedza na temat API-led Connectivity,

• wiedza na temat architektury mikrousług,

• wiedza na temat rozwiązań cloud,

• doświadczenie w Oracle,

• bardzo dobre umiejętności analityczne,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

• pozytywna, pro aktywna i zdolna do działań postawa,

• możliwość pracy przy minimalnym nadzorze,

• język i ramy JEE, Spring, Oracle,

• znajomość narzędzi CI / CD - Maven, Jenkins, Ansible, GitHub, SonarQube, Nexus,

• automatyzacja testów - JUnit, Selenium, TOSCA, JMeter, DevTest,

• PaaS / IaaS - Pivotal Cloud Foundry (PCF), AWS, brama Mule API, Agile Toling - Jira, Confluence,

• metody Lean i Agile (Scrum, Kanban, Lean UX, XP, BDD, ATDD i TDD).

Oferujemy:

• stabilną pracę w profesjonalnym zespole,

• ciekawą ścieżkę kariery w organizacji międzynarodowej,

• spójny zakres obowiązków,

• prywatną opiekę zdrowotną, świadczenia dla pracowników.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Data: 19.03.2019 11:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 624868
Rubryka ogłoszenia: Komputery, informatyka

Inżynier Procesu/ Software Enginer (Insurance IT) Kraków - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OBPON
Województwo: Małopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika OBPON
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Komputery, informatyka