Razem 283 919 ogłoszeń !
OFERUJę
14.06.2019 08:55

Firma P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. w związku z intensywnym rozwojem spółki poszukujemy osobę na stanowisko:

INFORMATYK

Miejsce pracy: TARNOBRZEG

WYMAGANIA:

• Znajomości obszaru środowiska Windows, Linux,

• Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz pakietu MS Office,

• Znajomość zagadnień sieciowych LAN/WAN/VPN,

• Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek oraz obsługi, konfiguracji i rekonfiguracji sprzętu komputerowego,

• Znajomość zagadnień związanych z sieciami opartymi na TCP/IP,

• Mile widziana znajomość MS SQL

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Obsługa systemów IT, Windows, Linux,

• Administrowanie lokalnymi sieciami,

• Wspieraniu pracowników w zakresie IT, poczty elektronicznej,

• Administrowanie zasobami IT (komputery, stacje robocze, drukarki itp.),

• Monitorowaniu i kontroli systemów informatycznych, obsługa strony www

• Diagnozowanie i usuwanie usterek, konfiguracja oraz rekonfiguracja sprzętu komputerowego

• Aktualizacja bazy danych sprzętu komputerowego oraz softu firmowego,

• Komunikowanie się z oddziałami w pozostałych lokalizacjach firmy,

• Gotowość do wyjazdów związanych z prawidłowym funkcjonowaniem pozostałych oddziałów firmy,

• Proponowanie działań doskonalących i usprawniających występujących w procesach, w tym procesach biznesowych firmy.

OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie

• umowę o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie

P.W. KARABELA Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnobrzegu ul. Sokola 14 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: tel.15 822-28-22 (kadry)

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W treści aplikacji prosimy o wpisanie następującej kwestii:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).

Jednocześnie informujemy, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. „KARABELA” Sp. z o.o. ul. Sokola 14 w Tarnobrzegu.

2) Pani/Pana dane przetwarzane będą zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. RODO w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji i będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia tego procesu.

3) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.

4) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych w sprawie niewłaściwego przetwarzania danych osobowych.

Przyjmując do wiadomości powyższe, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.W. „KARABELA” Sp. z o.o. w Tarnobrzegu, moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego jak również i przyszłego procesu rekrutacji, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.

Data: 14.06.2019 08:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 635862
Rubryka ogłoszenia: Komputery, informatyka
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Karabela (niezarejestrowany)
Województwo: Podkarpackie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48158222822
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Komputery, informatyka Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Komputery, informatyka