Razem 313 753 ogłoszeń !
OFERUJę
20.11.2019 10:33

NBCR Sp. z o.o. (Certyfikat nr 14492) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu mogą Oni stabilnie działać i się rozwijać, a my towarzyszyć im jako rzetelny partner.

Programista .Net

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

• Rozwój zaawansowanego oprogramowania

• Tworzenie nowych funkcjonalności, naprawa błędów, optymalizacja

• Wsparcie w automatyzacji procesów (Gitlab, Bash)

• Rozwijanie i utrzymywanie testów jednostkowych oraz integracyjnych

• Integracja oprogramowania pod systemami: Windows oraz Linux

Od kandydata oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego (mile widziane informatyczne)

• Min. 2,5 rocznego, komercyjnego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• Doświadczenie w pracy w następujących technologiach: .NET Core, .NET Framework, Docker, Kubernetes

• Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)

• Znajomości OOP (C#)

• Doświadczenia w pracy z bazami danych: MS SQL Server, Cassandra

• Znajomości j. angielskiego (poziom B2)

Oferujemy:

• Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta NBCR

• Zatrudnianie w dowolnej formie (UoP/ B2B)

• Nastawienie na nawiązanie długofalowej współpracy

• Udział w interesujących projektach z branży telco (BSS/OSS/ECommerce)

• Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku polskim

• Wygodne biuro w dobrej lokalizacji

• Przyjazna, międzynarodowa kultura uwzględniająca różnice kulturowe i indywidualności

• Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefit pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, imprezy integracyjne)

• Możliwość pogłębiania swoich umiejętności i kwalifikacji, zgodnie z ambicjami i predyspozycjami pracownika

• Elastyczny czas pracy

Zainteresowanych zapraszam do aplikacji: https://www.nbcr.pl/oferta/?offerid=MzY5NjNfMF8xODE1_0

Data: 20.11.2019 10:33
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 703920
Rubryka ogłoszenia: Komputery, informatyka
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Gawron (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Komputery, informatyka Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Komputery, informatyka