Razem 313 754 ogłoszeń !
OFERUJę
02.12.2019 11:52

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Junior C++ Developer

Zadania:

Zespół pracuje nad główną platformą obsługującą rynek ubezpieczeniowy. Zakres prac obejmować będzie tworzenie i utrzymywanie aplikacji. Klient tworzy nowe funkcjonalności biznesowe, a także zaawansowane narzędzia wspierające procesy wewnętrzne.

Do Twoich zadań będzie należeć analiza wymagań (w stałej komunikacji z analitykami), projektowanie, implementacja, testowanie oraz release oprogramowania. Może do nich również należeć tworzenie dokumentacji bardziej skomplikowanych partii systemu (zaimplementowanych własnoręcznie), rozwijanie procesów CI, tworzenie narzędzi na potrzeby pracy zespołu (skrypty, niewielkie programy).

Wymagania:

• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie

• Umiejętności tworzenia aplikacji w C++ z ukierunkowaniem na jakość kodu

• Doświadczenia akademickiego w programowaniu w C++ lub doświadczenia zawodowego nie przekraczającego roku

• Zorientowania na szczegóły, zdolności analityczne i algorytmiczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

• Zdolność planowania i wykonywania pracy indywidualnie oraz jako członek zespołu

• Dobre zdolności komunikacyjne

• Umiejętność łatwego przyswajania nowej wiedzy

• Ukończone studia wyższe: informatyka lub inny kierunek techniczny

Oferujemy:

• Pracę w przyjaznej atmosferze, gdzie satysfakcja pracownika jest istotną wartością

• Dołączenie do nowoczesnej organizacji odnoszącej sukcesy na rynkach europejskich

• Pracę z nowymi technologiami i dobrymi praktykami (C++ 14, CI, CodeReview)

• Bycie częścią ambitnego zespołu, składającego się z utalentowanych, młodych osób z pasją, dbających o jakość kodu

• Prace nad różnorodnymi projektami

• Wykorzystywanie umiejętności analitycznych, pomysłowości i Twojej wiedzy - zapewniamy rozsądny czas potrzebny do utrzymania wysokiej jakości kodu

• Możliwości awansu

• Wizyty w oddziałach w Londynie

• Stały rozwój Twoich umiejętności - w każdym kwartale otrzymujesz czas na rozwój

• wybranym przez siebie kierunku

• Uczestnictwo w licznych wydarzeniach integracyjnych (także wyjazdowych)

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikacji: https://www.nbcr.pl/oferta/?offerid=Mzc0NTJfMF8xODE1_0

Data: 02.12.2019 11:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 704970
Rubryka ogłoszenia: Komputery, informatyka
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Wolak- Majchrzak (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Komputery, informatyka Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Komputery, informatyka