Razem 263 736 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Wymagania: - wykształcenie wyższe o profilu budowlanym lub pokrewne - min.4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - doświadczenie w tworzeniu ofert handlowych - umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu negocjacji - umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników - odporność na stres - prawo jazdy kat.B Oferujemy: dużą samodzielność w zakresie przydzielonych zadań atrakcyjne wynagrodzenie możliwość rozwoju zawodowego Prosimy pr ... więcej »
Nasz Klient to niekwestionowany lider dostarczający na rynek polski i europejski najnowocześniejsze rozwiązania RTV, AGD i IT. Firma zatrudnia ponad 100 specjalistów, prowadzi prawie 30 autoryzowanych serwisów a także współpracuje z przedsiębiorstwami dystrybucyjnymi z całej Europy. Jej produkty trafiają do Klientów poprzez wielkie i wyspecjalizowane sieci handlowe. Do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na kluczową pozycję: Produkt Manager RTV,AGD ... więcej »
Cała Polska
+480225562470
Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za właściwe funkcjonowanie biura siedziby firmy. Zakres obowiązków: koordynacja pracy biura oraz korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także e-maili i faksów), zarządzanie dostawami, przygotowanie zamówień, kontakty z dostawcami, obsługa urządzeń biurowych, materiałów piśmienniczych, serwisowanie sprzętu, kontakty z siedzibą główną w Czechach. Odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji, odbieranie telef ... więcej »
Cała Polska
+48790473717
dyrektor działu recyklingu elektroniki
Cała Polska
+48059/8339333
25.01.2008 13:04
O

Kierownik Biura

Nasz Klient - Międzynarodowa Firma Spedycyjna, lider na obszarze środkowoeuropejskim zapewnia szeroką rangę usług spedycyjnych i logistycznych. Specjalizuje się w międzynarodowej spedycji drogowej, morskiej, kolejowej. Działalność firmy ukierunkowana jest na realizację indywidualnych potrzeb klientów i wypełnienie zadania. Ciągły rozwój od 1995 roku umożliwił utworzenie nowych oddziałów. W związku z tym dla potrzeb Naszego Klienta poszukujemy osób na sta ... więcej »
Cała Polska
+48790473717
25.01.2008 13:02
O

Kierownik Sklepu

Naszym klientem jest firma będąca częścią norweskiej grupy kapitałowej. Jest to największa skandynawska sieć detaliczna oferująca wyroby ze szkła, porcelanę, sztućce, artykuły wyposażenia kuchni oraz upominki. Kierownika Sklepu (Poznań) Nr ref. 98/09/2007 Kogo poszukujemy? -> Jeśli: -Wykształcenie wyższe -Doświadczenie w handlu detalicznym i obsłudze klienta -Potrafisz zarządzać zespołem pracowników -Znasz język angielski w stopniu pozwala ... więcej »
Cała Polska
+480618517726
Ogłoszenia 201 do 206 z 206
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)