Razem 259 086 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
02.06.2009 08:06
O

Zarabiaj s nami on-line.

Zarabiaj s nami on-line. Zarobki za pośrednictwem Internetu z dowolnego miejsca, wszystkie on-line. http://www.system.jakvydelat.net.
01.06.2009 11:41
O

Dodatkowe źródło dochodu

Jeśli jesteś cierpliwy, masz marzenia, chcesz zarabiać więcej i nie boisz się poświęcić swojego czasu na osiągnięcie tych celów to zapraszamy do nas. www.s7team.com albo w poniedziałek i środę o 20.30 na www.konferencja.s7team.com
Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji i montażu systemów wentylacyjnych poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Manager ds. Projektów zagranicznych Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie Praca związana z częstymi wyjazdami zagranicznymi – głównie Europa Zachodnia Zakres obowiązków: * udział w przygotowywaniu ofert, * utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi Klientami firmy, * bezpośrednia obsługa Klientów zagranic ... więcej »
23.03.2009 13:24
O

Menedżer Zespołu

Dynamiczny rozwój, innowacyjność projektów strategicznych i wieloletnie doświadczenie. Poznaj jedną z największych instytucji finansowych w Polsce, będącą częścią międzynarodowej grupy Aviva! Dołącz do Commercial Union! W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Menedżer zespołu (nr ref.: MZ/03/09) Twoje zadania jako Menedżera to m.in.: • prowadzenie rekrutacji, • wdrażanie nowych współpracowników, • coachi ... więcej »
10.03.2009 13:07
O

Doradca

Oferujemy współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą z ogromnym doświadczeniem. Możliwość rozwoju kariery zawodowej oraz cykl szkoleń przygotowujacych do zawodu.Atrakcyjny system wynagrodzeń Główne zadania: Zdobywanie nowych Klientów Serwisowanie Osiąganie założonych celów sprzedażowych Wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe Mile widziane doświadczenie w sprzedaży finansowej Wysoka komunikatywność Samodzielność, zaangazowanie Ni ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
06.03.2009 13:14
O

Menadżer

Obowiązki Agent dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej Menadżer buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu Wymagania - Wykształcenie minimum średnie - Niekaralność i dobra opinia w środowisku - Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu - Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania ... więcej »
Nasz Klient, znacząca, międzynarodowa firma, lider w swojej branży zatrudni Dyrektora Operacyjnego (Operations Director) Nr Ref: OD- 2009 Miejsce pracy : województwo łódzkie Zakres obowiązków: - Raportowanie do zarządu - Zapewnienie wykonania planów ilościowych i jakościowych produkcji i terminowych dostaw do Klientów - Pilotowanie stałych ulepszeń procesu w celu optymalizacji i zwiększania efektywności produkcji zakładu - Mocne skupienie s ... więcej »
http://www.dsa.pl DSA Financial Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu poszukuje pracowników w miejscowości Mysłowice i okolice na stanowisko:  przedstawiciel/agent ubezpieczeniowy,  kierownik grupy  pracownik VOTUM centrum odszkodowań Wymagania: • Wykształcenie minimum średnie • Niekaralność • Motywacja do pracy • Wysoka kultura osobista • Mile widziane Prawo Jazdy • Biznesowy wizerunek • Praca równie ... więcej »
Poszukuję osób, które chcą zarabiać prawdziwe pieniądze a nie tylko bawić się w zarabianie. Nie będę owijał w bawełnę. Chodzi o marketing sieciowy w ramach dystrybucji perfumów SAY International. W Czechach udało mi się wybudować w ciągu jednego roku szybko rozwijającą się grupę, której szeregi rozrastają się o kilkaset osób miesięcznie. Teraz chcę to samo powtórzyć w Polsce. Jeżeli chcesz być jednym z liderów grupy Polskiej, napisz mi maila, dowiesz się, jak to zrobiłem w Czechach.
29.08.2008 10:34
O

Praca w domu

Dlaczego jest to okazja stulecia? Poniewa olbrzymia ilo ludzi na Ziemi moe by Waszymi klientami. Nie istniej granice, nie istnieje ograniczenie. Wasze przedsiwzicie moe rosn całe 24 h 7 dni w tygodniu. Nawet wtedy, kiedy picie, jestecie na urlopie czy zajmujecie si swym hobby. Kiedy zapoznaj si Pastwo z działaniem systemu, bdzie dla Was jasnym, po co były napisane te linijki! W kadym razie, jeli włanie to czytacie, zrobilicie ogromny krok do prawdziwej ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
12.08.2008 23:10
O

Global Domains International

Strona internetowa, na której można zarobić – www.czechia.ws. Tylko od Państwa zależy, czy i Wy będziecie współtworzyć internetową rewolucję, czy będziecie się temu tylko przyglądać. ..
Cała Polska
+420606694425
Agencja Rekrutacyjna Koops Trade And Mediation Company poszukuje pracownika na stanowisko:  Dyrektor ds. zakupów i marketingu Opis stanowiska: Nasz klient – jedna z największych organizacji w branży instalacyjno-sanitarnej, poszukuje kandydatów na stanowisko dyrektora ds. zakupów i marketingu. Do głównych obowiązków pracownika należeć będzie: § Tworzenie i nadzór nad realizacją planów zakupowych § Koordynacja działań zakupowych § Analizy rynku ... więcej »
30.07.2008 15:35
O

SZEF GRUPY SPRZEDAŻOWEJ

Wprowadzamy na rynek NOWATORSKI produkt przeznaczony dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. NAWIĄŻEMY WSPÓŁPRACĘ Z GRUPAMI SPRZEDAŻOWYMI OFERUJEMY - atrakcyjny produkt do sprzedaży - niczym nie ograniczone bardzo wysokie dochody - szkolenia - atrakcyjną ścieżkę kariery Wymagania grupa sprzedażowa min. 5 sprzedawców kontakt e-mail awisz1@poczta.fm gg 4735540 skype anna.wiszniewska1 tel 095 7682613
Zachodniopomorskie
Czołowy Otwarty Fundusz Emerytalny poszukuje Kierowników Zespołów. Do głównych zadań będzie należało:budowa i kierowanie zespołem Agentów i Akwizytorów, realizowanie celów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów. Wymagania:umiejętność kierowania zespołem sprzedażowym, doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej-preferowane w OFE, wykszt. średnie. Oferujemy:wysokie wynagrodzenie, możliwość rozwoju w ramach firmy,współpraca na podstawie umowy agencyjnej. Oso ... więcej »
30.07.2008 15:34
O

Kierownik Sklepu

Dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierownik Sektora Sklepu. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: - tworzenie polityki handlowej sektora i realizacja jej założeń - rekrutacja, szkolenie i management pracowników - dostosowanie oferty handlowej do potrzeb rynku - odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne swojego sektora (przychody, koszty, zapas, wynik ekonomiczny) - współudział w zarządzaniu sklepem Wymag ... więcej »
30.07.2008 15:33
O

PREZES ZARZĄDU

Nasz Klient to firma dostarczająca na rynek polski i europejski najnowocześniejsze rozwiązania RTV, AGD i IT. Firma zatrudnia ponad 100 specjalistów, prowadzi prawie 30 autoryzowanych serwisów a także współpracuje z przedsiębiorstwami dystrybucyjnymi z całej Europy. Jej produkty trafiają do Klientów poprzez wielkie i wyspecjalizowane sieci handlowe. Do swojego zespołu w Warszawie (Targówek) poszukuje osoby na kluczową pozycję: : PREZES ZARZĄDU Nr ref: WDPZ ... więcej »
30.07.2008 15:33
O

Menedżer ds. BHP

Progresso sp. z o.o. dla swojego Klienta, przodującej firmy produkcyjnej w branży Automotive w woj. dolnośląskim, w związku z jej dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: Menedżer BHP Miejsce pracy: woj. dolnośląskie Nr.ref. IT/DS/HS/11 Obowiązki: • Monitorowanie i analiza stanu bezpieczeństwa 7 fabryk • Wyjazdy służbowe – kontrola wdrażania wybranych rozwiązań • Nadzór nad włączeniem wybranych regulacji środowiskowych na terenie zakładu • Sporzą ... więcej »
Dolnośląskie
Dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Kierownik Sektora Sklepu. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: - tworzenie polityki handlowej sektora i realizacja jej założeń - rekrutacja, szkolenie i management pracowników - dostosowanie oferty handlowej do potrzeb rynku - odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne swojego sektora (przychody, koszty, zapas, wynik ekonomiczny) - współudział w zarządzaniu sklepem Wymag ... więcej »
30.07.2008 15:32
O

Kierownik Projektów

Nasz Klient, producent modułów elektromechanicznych, lider w swojej branży, zatrudni do dynamicznie rozwijającego się zakładu produkcyjnego na Śląsku Kierownika Projektów (Kod ref: KPA - 08) Miejsce pracy: okolice Katowic/Tychów Zakres obowiązków: • Planowanie, kierowanie, koordynacja, realizacja, kontrola projektów międzynarodowych w ramach grupy produktowej (business unit) korporacji. • Określanie oraz analizowanie celów projektowych i alternatywnych roz ... więcej »
Dla jednego z naszych klientów, firmy z branży meblarskiej poszukujemy osób chętnych do pracy na terenie Szczecina na stanowisku: KIEROWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO (nr ref. kh/szczec/07/08) OPIS STANOWISKA: Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za kontak z klientami i dostawcami oraz za zarządzanie personelem. OFERUJEMY: • Bardzo atrakcyjne zarobki, • Stałe zatrudnienie w renomowanej firmie w branży meblarskiej. WYMAGAMY:, • Wykształcenie min, średnie, • ... więcej »
Zachodniopomorskie
Ogłoszenia 161 do 180 z 200
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)