Razem 251 744 ogłoszeń !
OFERUJę
15.09.2015 11:14

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji zatrudnienia pod nr 11435.

Dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

KOORDYNATORA PRODUKCJI

Miejsce pracy: Suchy Las

Nr ref.: kor/sul/2015

Zadania:

-kierowanie działem produkcji

-planowanie, zmiany i rozliczenia planów produkcyjnych

-przygotowywanie raportów i rozliczeń

-przygotowywanie i składanie zamówień

-ścisła współpraca z osobami zarządzającymi innymi działami

Wymagania:

-wykształcenie wyższe

-min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika produkcji

-umiejętność kierowania podległą grupą ludzi

-dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu

-prawo jazdy kat.B

-znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

- gotowość do pracy wielozmianowej

Oferujemy:

-umowę o prace bezpośrednio u pracodawcy

-kompleksowo wyposażone stanowisko pracy

-bardzo korzystne warunki finansowe

-pracę w godz.pn-czw 7-15.15 pt. 7-14

-pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu

(w tytule maila prosimy wpisać nazwę numer referencyjny: kor/sul/2015 ) lub zapraszamy do naszego biura przy ul. Dąbrowskiego 17 p. I pok. 113/114.

Data: 15.09.2015 11:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 428018
Rubryka ogłoszenia: Managament

Zdjęcia (1)

Koordynator Produkcji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Antidotum Agencja Zatrudnienia
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Antidotum Agencja Zatrudnienia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Managament