Razem 251 726 ogłoszeń !
OFERUJę
25.01.2016 16:13

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. jest ogólnopolską agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się w rekrutacji pracowników do firm na terenie całej Polski oraz krajów UE. W związku z rekrutacją dla naszego Klienta, wiodącego polskiego producenta wyrobów oświetleniowych i osprzętu elektrotechnicznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Export Manager

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Wymagania:

min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

znajomość branży budowlanej oraz wykończenia wnętrz (preferowane sektory: oświetleniowy, elektrotechniczny)

posiadanie uprawnień do kierowania samochodem osobowym

dobra obsługa komputera (MS Office)

wysokie zaangażowanie, koncentracja na zadaniach i realizowaniu celów, konsekwencja i zdecydowanie

umiejętność pracy pod presją

wysoka kultura osobista

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w branży oświetleniowej

Zakres obowiązków:

realizacja zadań sprzedaży eksportowej produktów Spółki zgodnie z przyjętym budżetem wpływając wydatnie na wynik finansowy firmy

umacnianie i rozwijanie długofalowych relacji handlowych z aktualnymi i potencjalnymi Klientami

aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

analiza rynku i jego uwarunkowań w szczególności monitorowanie działań konkurencji

kontrola i prowadzenie dokumentacji handlowej oraz raportowanie do przełożonego zgodnie z ustalonymi standardami Spółki

udział w targach branżowych

wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne

Propozycja Klienta:

stabilne zatrudnienie

atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)

szkolenia produktowe

rozwój

niezbędne narzędzia pracy

dodatki pozapłacowe

Aplikacje proszę przesyłać na adres: rekrutacja@wincklerpersonal.pl

Dziękujemy za złożone aplikacje.

Administratorem danych jest Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawa 00-105, Twarda 18 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data: 25.01.2016 16:13
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 448252
Rubryka ogłoszenia: Managament

Zdjęcia (1)

Export Manager - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Bielsko-Biała (Śląskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.wincklerpersonal.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Managament Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Managament