Razem 282 105 ogłoszeń !
OFERUJę
25.07.2019 13:42

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Kierownik sklepu - branża dziecięca

Obowiązki:

*Nadzór nad pracą sklepu stacjonarnego

*Rekrutacja i rozwijanie zespołu sprzedażowego (około 5 osób)

*Zapewnianie rentowności i maksymalizacji sprzedaży

*Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta

*Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów w sklepie

*Przygotowanie raportów oraz sprawozdań zgodnie z polityką firmy.

Wymagania:

*Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

*Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

*Dynamiczność i proaktywność

*Umiejętność analitycznego myślenia (zarządzanie budżetem, wskaźnikiem efektywności)

*Sumienność i zaangażowanie

*Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Oferta:

*Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

*Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

*Pakiet szkoleń

*Bardzo dobrą atmosferę pracy

*Praca w godzinach 11:00 - 19:30 włączając soboty i niedziele handlowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/350013

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.

Data: 25.07.2019 13:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 641459
Rubryka ogłoszenia: Managament

Zdjęcia (1)

Kierownik sklepu - branża dziecięca - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Patrycja Majk (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Managament Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Managament