Razem 256 897 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firma „Marcin Gromadzki Public Transport Consulting” poszukuje ankieterów do przeprowadzenia badań marketingowych wielkości popytu na liniach komunikacji miejskiej w Pile.

Do realizacji badań marketingowych zatrudnione zostaną osoby z Piły – preferowani będą studenci wyższych uczelni. Badania rozpoczną się w czwartek, 7 marca 2013 r. i potrwają do 20 marca. Z ankieterami zawarte zostaną umowy o dzieło, z wynagrodzeniem w kwocie 12 zł brutto za każdą godzinę poświęconą na realizację dzieła. Wysokość wynagrodzenia zależeć będzie od liczby przepracowanych dni i godzin pracy. Dobór dni i godzin pracy pozostanie w preferencji ankietera.

Praca ankietera polegać będzie na liczeniu pasażerów wsiadających, wysiadających i pozostających w pojeździe w autobusie, zgodnie z otrzymanym harmonogramem badań. Praca odbywa się w całym zakresie funkcjonowania komunikacji miejskiej, tj. w godzinach 5-23.

Szkolenie ankieterów odbędzie się w środę, 6 marca 2013 r., w siedzibie MZK Piła Sp. z o.o. (ul. Łączna 4) o godzinach: 11:00 i 14:00 (do wyboru). Będą się one odbywać w specjalnie podstawionym autobusie MZK Piła, zaparkowanym na terenie zajezdni, w pobliżu wjazdu (miejsce postoju autobusu na placu wskaże dyspozytor). Po trwającej około pół godziny części teoretycznej przewidujemy szkolenie praktyczne w autobusach obsługujących linie pilskiej komunikacji miejskiej.

Bezpośrednio po szkoleniu odbywać się będą zapisy na konkretne dni i godziny pracy oraz wydawanie dokumentów i harmonogramów badań (na wcześniejszym szkoleniu będzie więc większa szansa doboru optymalnych dla osobistych preferencji dni i godzin badań).

Osoby zainteresowane proszę o przyjście w środę, 6 marca na szkolenie, a wcześniej o zgłoszenie poprzez przesłanie c.v. lub przynajmniej danych kontaktowych (imię i nazwisko, mail, telefon) na adres badaniaptc.pila@gmail.com

1Osobą kierującą badaniami w Pile przez cały okres ich trwania będzie Maciej Rodowski – maciek.rodowski@wp.pl, tel. 509-81-82-99.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 03.03.2013 21:45
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 283838
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Maciej Rodowski (niezarejestrowany)
Województwo: Piła (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)