Razem 251 568 ogłoszeń !
OFERUJę
18.12.2014 11:53

IFlexS jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy tymczasowej na stanowisku:

Kolporter

miejsce pracy: Brzeg

Obowiązki:

- rozdawanie gazetek na terenie Brzegu

Wymagania:

- dyspozycyjność 19 grudnia od 6:40 – 14:00

- pracowitość

- uczciwość

Oferujemy:

- praca dorywcza

- atrakcyjne wynagrodzenie

Oferta pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w tytule wpisując: Kolporter Brzeg, na adres mailowy: praca@iflexs.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997r. (Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926)".

Data: 18.12.2014 11:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 377796
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Zdjęcia (1)

Kolporter gazet na terenie Brzegu - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: IFlexS (niezarejestrowany)
Województwo: Brzeg (Opolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama