Razem 251 817 ogłoszeń !
OFERUJę
19.02.2015 11:31

GRUPA BRAND DISTRIBUTION

Grupa Brand Distribution jest międzynarodową firmą handlową z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku produktów FMCG wiodących marek światowych oraz marek własnych. Jesteśmy również jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm w branży FMCG w Polsce.

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego Zespołu na stanowisko:

Regionalny Doradca Klienta

Region: pomorskie

Opis stanowiska:

Zapewnienie wymaganej dystrybucji oraz standardów merchandisingowych określonych produktów,

Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami sieciowymi,

Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych,

Monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji,

Sporządzanie raportów i rozliczeń związanych z wykonywaną pracą.

Wymagania:

Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela w firmie działającej na rynku FMCG poparte sukcesami,

Posiadanie naturalnej zdolności zarażania innych entuzjazmem do nowych przedsięwzięć,

Zorientowanie na klienta i na cel,

Zdolność analizowania problemów i samodzielność w ich rozwiązywaniu,

Dobra organizacja pracy, planowania zadań i ustalania priorytetów,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

Umiejętność zapewnienia / wyegzekwowania właściwej ekspozycji produktów i materiałów reklamowych w placówkach handlowych,

Wykształcenie min. średnie,

Znajomość obsługi pakietu MS Office,

Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

Gotowość, aby stać się ekspertem, doradcą i opiekunem klienta,

Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Oferujemy:

Motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa plus premie),

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

Samodzielność przy realizacji postawionych zadań,

Odpowiedzialną i samodzielną pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole,

Możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach procesu sprzedaży.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail rekrutacja@bd24.eu w tytule Regionalny Doradca Klienta

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust nr 133 poz. 883.”

Data: 19.02.2015 11:31
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 391250
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Zdjęcia (1)

Poszukujemy Regionalnego Doradce Klienta - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Maria Z (niezarejestrowany)
Województwo: Gdańsk (Pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama