Razem 251 429 ogłoszeń !

Firma PR9 sp. z o.o., realizująca takie projekty, jak Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów, Sportujmy.pl, Akademia Reksia oraz FootballPro.pl poszukuje pracowników do działów: marketingu, handlu oraz organizacji i rozwoju. Oferta skierowana jest przede wszystkim do studentów, preferowane kierunki: zarządzanie, handel i marketing.

Oferujemy:

• możliwość świadczenia usług dla dynamicznie rozwijających się projektów,

• ciekawą pracę w młodym i kreatywnym zespole specjalistów,

• godziny pracy dopasowane do zajęć studenta,

• znaczny zakres odpowiedzialności przy realizacji zadań,

• szansę poznania ciekawych ludzi,

• możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

• możliwość realizacji własnych pasji,

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

• szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specjalizację.

Zakres obowiązków:

Dział marketingu:

• realizacja wyznaczonej strategii marketingowej,

• reprezentowanie firmy na zewnątrz,

• kontakt z klientem indywidualnym,

• organizacja akcji promocyjnych,

• odpowiadanie za realizację zadań wyznaczonych w danym projekcie,

• kreowanie działań mających na celu promocję i rozwój projektu,

• zarządzanie bazą CRM.

Dział handlu:

• zarządzanie sklepem internetowym,

• obsługa klientów sklepu stacjonarnego,

• wsparcie w realizacji bieżących projektów,

• współpraca ze wszystkimi działami wewnątrz firmy,

• obsługa sprzedaży strojów akademii w panelu PR9,

• zarządzanie projektem przymiarek strojów na lokalizacjach.

Dział organizacji i rozwoju:

• działania promocyjne w nowych lokalizacjach (bezpośredni kontakt z partnerami),

• przygotowywanie analiz pod kątem nowych lokalizacji,

• kontakt z klientami z nowych lokalizacji (telefoniczny, bezpośredni, mailowy),

• kontakt z osobami zarządzającymi obiektami - przedstawicielami urzędów, szkół itp, (telefoniczny, bezpośredni, mailowy)

• opracowywanie strategii rozwoju - nowe rynki, nowe obszary,

• przygotowywanie oferty sprzedażowe,

• zarządzanie bazą i poszukiwanie klientów,

• zarządzanie bazą potencjalnych klientów w CRM.

Wymagania

• łatwość nawiązywania kontaktu,

• nastawienie na realizację wyznaczonych celów,

• dobra organizacja pracy własnej,

• umiejętność pracy w zespole,

• dokładność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• samodzielność, sumienność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,

• prawo jazdy kategorii B.

Prosimy o zamieszczenie CV z informacją o dziale firmy, do którego złożona została aplikacja. CV proszę przesyłać na adres mailowy: p.szymanska@akademiareissa.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę PR9 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Źródlana 19/1 dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Data: 25.06.2015 10:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 415329
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Praca w dziale marketingu/handlu/organizacji i rozwoju - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Patrycja Szymańska (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama