Razem 251 784 ogłoszeń !
OFERUJę
22.07.2015 09:59

Kompensja Sp. z o.o. jest firmą wyspecjalizowaną w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych dla osób poszkodowanych w różnego rodzaju zdarzeniach losowych, m.in. w wypadkach komunikacyjnych, w rolnictwie, przy pracy, wskutek błędów medycznych.

Każda osoba, która doznała uszczerbku na zdrowiu, bądź straciła bliską osobę w takim wypadku, ma prawo ubiegać się o odszkodowanie z oc sprawcy. Nawet do 20 lat wstecz.

Misją spółki jest pomoc osobom poszkodowanym w uzyskaniu maksymalnych kwot odszkodowań, dlatego na terenie całego kraju poszukujemy osób, którzy dołączą do Naszego zespołu, aby wspólnie realizować zamierzone cele.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• aktywne i efektywne polecanie usług firmy osobom poszkodowanym w wypadkach (bez podpisywania umów z klientami, wypełniania i zbierania dokumentacji),

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

CO OFERUJEMY?

• proste, partnerskie zasady współpracy w postaci umowy agencyjnej lub umowy dla osoby fizycznej,

• wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy,

• bezpłatne materiały reklamowe,

• za polecony kontakt wynagrodzenie w kwotach od 50 do 300 zł!

CZEGO OCZEKUJEMY?

• umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi,

• wrażliwości na ludzkie nieszczęście,

• budowania pozytywnych relacji z klientami i dbanie o świadczenie usług najwyższej jakości.

ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ? Zadzwoń lub napisz:

TEL: +48 510-651-333

EMAIL: rekrutacja@kompensja.pl

Data: 22.07.2015 09:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 415377
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Zdjęcia (1)

Partner / Specjalista ds. Odszkodowań - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Kompensja Odszkodowania
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48510651333
Web: www.kompensja.pl/wspolpraca/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Kompensja Odszkodowania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama