Razem 251 683 ogłoszeń !
OFERUJę
27.08.2015 10:51

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

ANKIETER/KA

Miejsce pracy: Przemyśl

Zakres Obowiązków:

• Przeprowadzenie ankiet w sklepach znanej sieci handlowej

• Rzetelne wywiązanie się z powierzonych obowiązków

Wymagania:

• Status studenta lub ucznia

• Wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów

• Miła aparycja, energiczność i otwartość

• Dyspozycyjność – ok. 3h na przeprowadzenie ankiet w danej lokalizacji

• Tablet lub smartfon z dostępem do internetu i GPS

Oferujemy:

• Ciekawe doświadczenie

• Możliwość uzyskania dodatkowego zarobku

• Wysokie wynagrodzenie godzinowe

• Umowę zlecenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV (w tytule maila proszę wpisać nazwę stanowiska) na adres

rzeszow@adecco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Data: 27.08.2015 10:51
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 424858
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Zdjęcia (1)

Ankietre/ka - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sylwia Kuzniar (niezarejestrowany)
Województwo: Przemyśl (Podkarpackie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Marketing i reklama Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama