Razem 251 387 ogłoszeń !

HYPERINZERCE, s.r.o. – to największy portal ogłoszeniowy w Republice Czeskiej. Jesteśmy stabilną firmą, która w naprawdę krótkim czasie osiągnęła olbrzymi sukces. Odwiedza nas 1 500 000 osób miesięcznie. W tej chwili prowadzimy 18 portali i oczywiście pracujemy nad kolejnymi. Posiadamy również oddział na Słowacji, a niedawno rozpoczęliśmy pracę na polskim rynku. W przyszłości planujemy działać w pozostałych państwach Europy.

Zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie nowych klientów i staranie się o nich.

• Tworzenie propozycji kampanii reklamowych dla poszczególnych klientów na podstawie własnych doświadczeń i kreatywności.

• Doradztwo klientom w zakresie wyboru efektywnej kampanii reklamowej.

• Uczestnictwo w nowych internetowych projektach.

Od kandydatów oczekujemy:

• Pozytywne oraz kreatywne nastawienie do pracy.

• Nie ważne, jakie masz wykształcenie – dla nas jest ważny talent handlowy!

• Doskonała oraz profesjonalna umiejętność komunikacji.

• Doświadczenie ze sprzedażą – dużą wygodą.

• Znajomość MS Office oraz Internetu.

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia (pełny etat), pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.

• Płacę zasadniczą oraz interesujący system prowizji, który bierze pod uwagę nie tylko wyniki handlowe, ale także Twoje podejście do pracy.

• Doświadczenie w zakresie internetowego marketingu, umiejętnościach sprzedaży oraz znajomości produktów.

• Kursy językowe.

• Możliwość rozwoju kariery zawodowej.

• Interesujący pakiet wygód dla pracowników (bony na zakup różnych towarów, "owocowe wtorki" itd.

• Imprezy kulturalne oraz sportowe.

Data: 04.02.2009 15:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 43966
Rubryka ogłoszenia: Marketing i reklama

Zdjęcia (1)

Doradca ds. reklamy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Pavlína Tůmová
Województwo: Zagranica
E-mail: tumova@hypermedia.cz
Telefon: +421774444784
Telefon 2: +421234776877
Web: hyperinzerce.cz/volna-mista/volna-mista/doradca-ds-reklamy/
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Pavlína Tůmová
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Marketing i reklama